18 czerwca 2020

Zmiana gwardiana Kościoła Morskiego w Gdańsku

Decyzją władz zakonnych z dnia 12 czerwca br., z końcem miesiąca czerwca, nastąpi zmiana gwiardiana Kościoła Morskiego w Gdańsku i tutejszej wspólnoty zakonnej. Następcą O. Ireneusza Główczewskiego będzie o. Arnold Liebig z Wronek.

O. Ireneusz Główczewski zostaje przeniesiony na Hel, gdzie będzie będzie przełożonym domu zakonnego i proboszczem.

Szczęść Boże Ojcze Ireneuszu w nowym miejscu! Dziękujemy też za wszelkie dobro, które od lata ubiegłego roku doświadczył od Ciebie nasz Kościół Morski i wspólnota klasztorna.