W niedzielę 28 czerwca br., podczas Mszy świętej o godz. 12, odbyła się uroczystość poświęcenia nowego krzyża ołtarzowego.
Krzyż został wykonany przez p. Zbigniewa, naszego dobroczyńcę. Wcześniej wykonał on złożoną pracę konserwacji drzwi wejściowych do naszej świątyni. Materiały pozostałe po tej pracy posłużyły do wykonania krzyża.
Ceremonię poświęcenia poprowadził, w obecności darczyńcy, o. Marek. Krzyż został ustawiony na bocznym ołtarzu św. Antoniego.
Dziękujemy p. Zbigniewowi za piękny dar serca dla naszej franciszkańskiej świątyni. Bóg zapłać.