13 marca 2023

Franciszkańska Nocna Droga Krzyżowa

Zapraszamy 24 marca

Droga Krzyżowa to wejście z moją aktualną egzystencją i problemami w drogę Chrystusa i w Jego umieranie i śmierć na Krzyżu. To moja droga wychodzenia ze wszystkich trudności. (ks. Franciszek Blachnicki)

W piątek 24 marca br. zapraszamy na Franciszkańską Nocną Drogę Krzyżową. Jej trasa wiodła będzie miastem – przez Gdańsk, Sopot i Gdynię – plażę oraz przez krótki odcinek lasu. Droga Krzyżowa połączy dwie franciszkańskie świątynie w Gdańsku i Gdyni.

Plan wydarzenia

Msza święta w kościele św. Trójcy w Gdańsku (ul. Świętej Trójcy 4)

ok. 19.00
Początek Drogi Krzyżowej

Koniec Drogi Krzyżowej nastąpi w kościele św. Antoniego Padewskiego w Gdyni (ul. Kornela Ujejskiego 40)

Uwaga!

W Drodze Krzyżowej będą mogły wziąć udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego. Zapisy przyjmowane będą 30 min. przed Eucharystią oraz u o. Karola w kościele św. Trójcy.

60 0.073199033737183