12 października 2022

Nabożeństwa różańcowe w Kościele Morskim

Październik miesiącem różańca

Rozpoczęliśmy październik, miesiąc w którym oddajemy cześć Najświętszej Maryi Panny, odmawiając modlitwę różańcową. Ojciec Święty Jan Paweł II tak o niej mówił:

Różaniec, to modlitwa, którą bardzo ukochałem. Przedziwna modlitwa! Przedziwna w swej prostocie i głębi zarazem. [...] Oto bowiem na kanwie słów pozdrowienia anielskiego przesuwają się przed oczyma naszej duszy główne momenty z życia Jezusa Chrystusa.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni po porannej Mszy świętej (ok. godz. 8.00), wieczorem o godz. 18.00, zaś w niedzielę o 16.00.