7 listopada 2022

Ukazał się kalendarz Kościoła Morskiego

Publikację przygotował o. Erwin Urbaniak

Ukazał się kalendarz franciszkański przygotowany przez o. Erwina Urbaniaka z naszego domu zakonnego. W kalendarzu zostały wyróżnione święta katolickie, są także nawiązania do historii św. Franciszka i naszego zakonu. Ilustrują go ciekawe historyczne i aktualne zdjęcia Nowego Portu i Kościoła Morskiego.

Kalendarz ma poręczny format, jest przeznaczony do powieszenia na ścianę i ma wystarczająco miejsca na drobne notatki.

Cena publikacji wynosi 12 zł, można ją nabyć przez najbliższe tygodnie po wszystkich niedzielnych Mszach świętych.

60 0.071436882019043