8 czerwca 2023

Uroczystości Bożego Ciała A.D. 2023

W dniu 8 czerwca 2023 r. obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Uroczysta procesja rozpoczęła się po Mszy świętej o godz. 10.00 w Kościele Morskim i przeszła ulicami zabytkowej części dzielnicy, począwszy od naszej świątyni, przez ulicę Władysława IV, Wolności i ks. Mariana Góreckiego do kościoła parafialnego pw. św. Jadwigi Śląskiej.

Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu procesji. Dziękujemy za Waszą obecność, a także za przystrojenie okien Waszych domów.